E-Mobility Competence Center

AC S.A. wyróżnia się połączeniem innowacyjnej myśli, ciągłego doskonalenia oraz odkrywaniem nowych perspektyw rozwoju. E-Mobility Competence Center (EMCC) jest bezpośrednią odpowiedzią AC na aktualne trendy i zmiany w obliczu nadchodzącej ery elektromobilności. Jako lider na rynku systemów konwersji paliw alternatywnych (LPG, CNG), AC przechodzi dziś na kolejny poziom, rzucając wyzwanie e-rewolucji.

EMCC jest specjalnie stworzonym działem składającym się z inżynierów, którzy z wielkim entuzjazmem i pasją angażują się w opracowywanie nowatorskich produktów oraz rozwiązań w zakresie zarządzania energią dla sektora elektromobilności. 
  
Unikalne, światowej klasy kompetencje w projektowaniu, masowej produkcji wysokiej jakości elektroniki i wiązek elektrycznych, w połączeniu z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej razem z ogromnym know-how działu EMCC, sprawiają, że dziś AC S.A. jest gotowe, by sprostać wyzwaniom przyszłości.

Odoo • Text and Image

Altion -  uniwersalny 
Battery Management System   


Mierzy:

napięcia do 18 kanałów, prąd, temperaturę do 
4 kanałów


Zarządza:

obwodem mocy, balansowaniem


Wylicza:                     

SOC, SOH, DOD


Komunikuje się:

CAN, RS-485


Dodatkowo:

obsługuje wszystkie rodzaje ogniw, spełnia AEC Q100, bezprzewodowa komunikacja, przyjazna aplikacja do konfigurowania paramentów 


Altion Dual - line

Altion Dual to system zaprojektowany i wyprodukowany przez EMCC. Jest to urządzenie dedykowane do aplikacji zasilanych z niskich napięć. Pozwala mierzyć, monitorować, obliczać i kontrolować parametry baterii. Może zarządzać do 18 ogniw litowo-jonowych połączonych szeregowo. Altion serii D jest systemem zbudowanym z dwóch modułów. Urządzenie jest konfigurowalne przez dedykowane oprogramowanie służące do dostosowywania kluczowych parametrów magazynu energii. Altion Dual może być stosowany do szerokiej gamy akumulatorów niskiego napięcia wszędzie tam, gdzie ważny jest duży pobór mocy.


Możliwość ochrony baterii w aplikacjach o wysokim poborze prądu


Kompleksowy system sterowania i zarządzania obwodem mocy


Duża wytrzymałość termicznaAltion Single - line

Altion Single to rozwiązanie dla kompaktowych aplikacji. System zaprojektowany przez EMCC skupia wszystkie niezbędne funkcje BMS w jednym module. Może zarządzać do 18 ogniw litowo-jonowych połączonych szeregowo i mierzyć temperaturę nawet w czterech punktach baterii. Dopuszczalny prąd pracy jest nieco mniejszy niż w linii D. Dedykowane oprogramowanie konfiguracyjne pozwala dostosować kluczowe parametry źródła energii. Urządzenie można łatwo zintegrować z modułem bateryjnym i dostosować do wielu stacjonarnych systemów niskiego napięcia lub pojazdów elektrycznych.

Pełny zakres funkcjonalności w kompaktowym formacie


Łatwa integracja w każdym module bateryjnym


Uniwersalny i elastyczny systemAplikacje

Odoo • Image and Text